Önerilen Konular (Dahası için aşağı sürükleyin): Forum Kuralları

Bu bölümdeki konular orjinalliğe ve konunun gösterimine göre değerlendirilip eklenir.
Minecraft Full Turk İndir Yükle Download Hakkında
Tarih: 24.04.2014, Saat: 01:48 Şuanda 1 Ziyaretçi Okuyor,360 Kez Okunmuş,0 Cevap Yazılmış
Türk Arama Sitesinde

Minecraft Full Turk İndir Yükle Download

Minecraft Full Turk İndir Yükle Download
#1
Telif Hakkı İle Korunan Metaryal,Özel Gizliliği Bozucak İcerik Şikayet Etmek İçin Tıklayın
Would you like to translate please click
Bu site forum paylaşım sitesi oldugundan dolayı herhangi bir içerikten gelebilecek zarardan siz sorumlusunuz.

Minecraft Full Turk İndir Yükle Download
Minecraft Full Turk İndir Yükle Download

Minecraft indir, minecraft yükle, minecraft download( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ) indir’me bağlantıları aşağıda verilmiştir. ( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ) İstediğiniz Minecraft sürümünü indirebilirsiniz. Ayrıca isterseniz oyunun resmi sitesinden de indirebilirsiniz.Minecraft oyunun yükleme dosyasını minecraft’ın kendi resmi sitesi üzerinden indirebilirsiniz 270 kb büyüklüğündeki bu dosya ile oyun yüklemeye başlayacaktır.
Bu dosyayı indirdiğinizde minecraft sunucularından oyunun en son sürümünü çok güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer bir kullanıcı hesabınız yok ise oyunun demo olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunu bir kere güncelledikten sonra internet bağlantısı olmadan bile minecraft oynayabilirsiniz.

İndirme linkleri​

( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )

Minecraft oyunun diğer işletim sistemlerinde de oynayabilirsiniz verecemiz bağlantılar sayesinde Mac Os ve Linux işetim sistemli bilgisayarlarda sorun bir şekilde minecraft oynayabilirsiniz.( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )Windows üzerinde çalışan bir sunucu kurmak isterseniz ( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ) dosyasını indirin ve çalıştırın bu uygulamayı çalıştırmanız için bilgisayarınızda java yüklü olması gerekmektedir.( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )Mojang firması tarafından üretilen oyun Java tabanlı bir online brwoser oyunu olarak piyasaya çıkmasına rağmen  yapılan güncellemeler ile indirip oynanabilen bir oyun haline geldi. Ne kadar indirilebilir bir oyun olsa da bilgisyarınız da java yüklü olması gerekmektedir. Minecraft aslında bir lego oyununa da benzetilebilir. elinizde sınırsız miktarda lego parçası bulunmakta ve bunlarla yapabilecekleriniz sizin hayal gücünüz ile sınırlı. Ayrıca elinizdeki malzemeleri birleştirerek yeni eşyalar da elde edebiliyorsunuz. Bu işlemede ( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ) deniyor. Bu işlemi yapmak içinde Crafting table yapmanız gerekmektedir. Site içinde craft ne demek crafting table nasıl yapılır gibi sorulara cevaplar bulabilirsiniz.Düşük ( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ) sayesinde düşük özellikli bilgisayarlarda bile sorunsuz bir şekilde oynan bu oyun ilk çıktığı zamanlarda oyunu yapan kişi bile bu kadar popüler olacağını bilmiyordu.Oyunu oynayabilmeniz için öncelikle ( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ) gerekmektedir. Oyun ilk başlarda sadece bilgisayara karşı oynanabiliyordu yapılan güncellemeler ile artık online yada ağ üzerinde multiplayer olarak da oynanabilmektedir. Oyun içinde 2 farkı mod bulunmaktadır. Birisi hayatta kalma diğeri ise yaratıcılık modları bunların hepsini sitemizi incelediğinde ne olduğunu öğreneceksiniz. Şimdilik size ilk tavsiyem ( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ) adlı yazımızı okumanız.Arkadaşlar oyun ilk kurduğunuzda karışık gelebilir ne yapılması gerektiğin bilmiyor olabilirsiniz bunun için oyun başlangıç rehberini mutlaka dikkatlice okuyun.  Ayrıca oyun görüntüleri sizi hayal kırıklığına uğratabilir ama oyundaki asıl eğlenceli kısımda bu zaten.Minecraft hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
Minecraft oyunu ile ilgili yeni güncellemeler yayınlanmatadır. Fakat bunlar ücretsiz olarak oynanmıyor. Bunun için başka sitelerde gördüğünüz yeni sürümlere itibar etmeyiniz indirdiğinizde göreceksinizki bu indirdiğiniz dosyaları eski minecraft sürümleridir.( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ) ile ilgili yazımıza bakabilirsiniz.Minecraft sitemiz hızla büyüdü ve şu anda googleye göre en iyi minecraft siteleri arasında 3. sıradayız kısa bir sürede bu başarıyı elde ettik. Minecraft serüvenimiz son hızla devam ediyoruz. Bu yazıyı son güncellediğimiz de 3. sırada olduğumuzu yazmıştım. Bir kademe daha yükseldik ve 3. sıradan 2. sıraya yükselmiş bulunuyoruz inşallah kısa sürede ( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ) kelimesinde ilk sıradaki yerimizi alacağız. Sizde bu yarışta bize yardımcı olmak isterseniz bize site adresimizi facebook, google plus ve twitter gibi sosyal alanlarda site adresimizi paylaşabilirsiniz
Son Konularım

İmza alanımda reklam yapmak isteyenler mesaj atsın. 2000 den fazla konuda reklamınız gözüksünüz.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
KonularYazarYorumlarOkunmaSon Yorum
 Minecraft Eşya Yapımı101046616.11.2013
Son Yorum: 101
 Minecraft seed kodları code indir download101058529.09.2013
Son Yorum: 101
 Bedava Minecraft Premium Car Kullanıcı Ad Şifreleri10101,87602.09.2013
Son Yorum: 101
 Minecraft 512x512 Doku Paketi SorunuAdmin160614.08.2013
Son Yorum: fytih
 Minecraft Eşya Yapımı101352305.08.2013
Son Yorum: fytih